“Жіночність, сила та грація!” Під таким девізом пройшов Кубок України з художньої гімнастики в Дніпрі!

26519 ПЕРЕГЛЯДІВ

Держрада повідомляє, що спортивні змагання відбувались з 2 по 4 березня на стадіоні “Олімпійські резерви”, який знаходиться за адресою проспект Богдана Хмельницького, 29-д. Учасниками змагань стали 250 найкращих художніх гімнасток України. Вирішувати долю учасниць в кубку довірили 35 професіональним суддям.

Самі змагання складались з особистих та командних протистоянь. Брали участь в кубку України й наші спортсменки, які показали програми виступу, які підготували для наступних Олімпійських ігор.

На змаганнях була присутня відома особистість зі світу спорту: українська спортсменка, тренерка, суддя, заслужений майстер спорту СРСР (1977) в індивідуальній першості та двократна чемпіонка світу з художньої гімнастики Дерюгіна Ірина Іванівна.

Сумно, але через пандемію змагання пройшли при порожніх трибунах, що сказалось на атмосфері в цілому. Але ми хочемо привітати переможців та побажати успіхів, наснаги та нових здобутків. Пишаємося нашими дівчатами!