Гінеколог Київ: Найпоширеніші жіночі страхи та помилки: Натівіта: Нативита: Nativita

Гінеколог Київ: Найпоширеніші жіночі страхи та помилки: Натівіта: Нативита: Nativita
26795 ПЕРЕГЛЯДІВ

Візит до жіночого лікаря не завжди викликає бурю позитивних емоцій, а якщо ви накручуєте себе речами, на які гінекологи не  акцентують увагу, тоді відвідування лікаря стає ще більш неприємним.

Які ж найбільш поширені помилки та страхи в жінок перед візитом до лікаря-гінеколога?

1.     Гінекологи хочуть знати про ваше статеве життя виключно в професійних цілях

Не варто червоніти від запитання про кількість сексуальних партнерів та початок статевого життя. Також поширеним є запитання про сексуальну орієнтацію. Лікар це запитує не з цікавості, а з метою зробити правильні висновки про стан вашого здоровя.

 2.     Не соромтесь повідомляти про свербіж в інтимній зоні

Дуже часто захворювання, які є майже безсимптомними, повідомляють про себе лише свербінням. Тому не варто замовчувати це неприємне відчуття щоб не запустити небажане захворювання.

 3.     Не турбуйтесь про запах

Лікарі не акцентують значну увагу на запах. На це звертають уваги лише в тому випадку, якщо запах є специфічним та нездоровим, що може вказати на ознаки якогось захворювання. Тому прийняття душу перед відвідуванням лікаря є помилкою, адже змивається флора та аналізи стають недостовірними.

 4.     Лікарям байдуже про епіляцію в інтимній зоні жінки

Повірте, що наявність або відсутність волосся в інтимній зоні жінки не є важливим для компетентного аналізу її здоров’я. Це аж ніяк не вплине на ваш діагноз та лікарі, які є професіоналами своєї справи на це не звернуть ніякої уваги.

 5.     Немає єдиного засобу контрацепція, яка є комфортною для всіх

Лише при зверненні до гінеколога ви зможете підібрати безпечний та найбільш ефективний засіб контрацепції. Тільки лікар зможе порадити необхідні засоби для уникнення небажаної вагітності безпечним шляхом.

Автор: Натівіта:  https://reproductology.com/

м. Київ, Подільський район, «Паркове місто», вул. Вишгородська, 45-А/6 (5 поверх)

+38 (096) 390-84-85,  +38 (044) 338-84-85,   +38 (050) 659-94-74,  +38 (093) 929-34-44

е-mail: [email protected]

https://reproductology.com/

Теги: Гінеколог Київ Натівіта,Консультація генетика Київ Нативита,Передімплантаційна генетична діагностика Київ Nativita,Мамолог Київ Натівіта,Ультразвукова діагностика Київ Нативита,Ультразвукова діагностика УЗД Київ Nativita,Ультразвукова діагностика ехографія Київ Натівіта,Каріотип Київ Нативита,Хромосомний аналіз Київ Nativita

© 2020 medicine-ukraine

Мої відео