Україна та Нідерланди підписали угоду щодо імунітетів поліцейських офіцерів зв’язку, відряджених до Європолу

Україна та Нідерланди підписали угоду щодо імунітетів поліцейських офіцерів зв’язку, відряджених до Європолу
294211 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 20 вересня, під час офіційної зустрічі Голова Національної поліції України Ігор Клименко та Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерланди в Україні пан Йоганнес де Мол підписали Угоду між Україною та Королівством Нідерланди про привілеї та імунітети офіцерів зв’язку, відряджених Україною до Європолу. 

Угода спрямована на унормування питання гарантій безпеки та захисту українських офіцерів зв’язку під час виконання ними завдань у Європолі. 

«Ця угода є дуже важливим кроком у нашому подальшому співробітництві, а отже – й у спільній протидії транснаціональній злочинності», – зазначив Голова Нацполіції Ігор Клименко. 

Відтак реалізація цієї угоди дозволить направити поліцейських до Європолу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року № 494 «Про направлення офіцерів зв’язку до Європейського поліцейського офісу». Це забезпечить посилення співробітництва між Україною, Європолом та державами-членами Європейського Союзу в запобіганні та боротьбі з міжнародною злочинністю в рамках взятих Україною зобов’язань у сфері європейської інтеграції.

Управління комунікації Національної поліції України 

Теги: Ігор Клименко ,Європол, Нацполіція, Україна,Нідерланди

© 2020 medicine-ukraine

Мої відео